Avustralya Makamlarına Sunulacak NAATI Onaylı Tercümeler

Avustralya’nın resmi olarak tanıdığı tek akreditasyon olan NAATI sertifikalı profesyonel çevirmen (mütercim) olarak (Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye) Avustralya, ABD, İngiltere ve Kanada gibi İngilizce konuşulan diğer ülkelerin resmi makamlarına sunacağınız belgelerin tercümesinde yardımcı olmaya hazırım (Akreditasyonumu doğrulamak için lütfen NAATI resmi sitesine gidin, “Verify a Credential” kısmına tıklayın, “Verify a Certification” yazısının altında yer alan ve içinde “Enter the Practitioner Number” yazılı kutuya NAATI numaramı (CPN8SR14G) girip “Verify” düğmesine basın). Adım Birleşik Krallık (İngiltere) Ankara Büyükelçiliği tarafından hazırlanan Çevirmenler listesine dahil edilmiştir (buradan kontrol edebilirsiniz).

  • Avustralya makamlarına sunulmak üzere 600’ün üzerinde belge (kimlikler, sabıka kayıtları, diplomalar, noter belgeleri, pasaportlar, mahkeme kararları, SGK belgeleri, transkriptler, banka evrakı, sağlık raporları vb.) tercüme edip NAATI mührümle onayladım;
  • Avustralya hükümetinin Avustralya’da yaşayan göçmenlere yönelik hazırladığı çok sayıda resmî belgenin Türkçe’ye çevirisini yaptım;
  • Avustralya’da 1,5 sene yaşadığım için kültürüne, diline, resmi makamların işleyiş şekline vb. aşinalığım var;
  • Teslim tarihini işi yetiştirebileceğim şekilde belirtiyorum ve buna riayet ediyorum.
  • Çevirisini istediğiniz belgelerin aslını göndermenize gerek olmayıp, eksiksiz tarayıp e-posta ile yollamanız yeterlidir.
  • NAATI onaylı çeviriler; belgenin eksiksiz çevirisi, NAATI onaylı tercüman tarafından çevrildiğine dair ifade, çevirmenin (benim) NAATI bilgileri, resmi NAATI mührü ve imzası ile orijinal belgenin/belgelerin resmini içerir.
  • Çevrilmiş belgeleri istediğiniz adrese (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya vb. fark etmez) kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak gönderebilirim.
  • Çevrilmiş belgelerin sadece taranmış şeklini isterseniz e-posta adresinize gönderirim.

Sizlere çeviri hizmeti sunmaktan memnuniyet duyacağım.

Her türlü tercüme ihtiyacınız hakkında fiyat teklifi ve bilgi almak için turker.turkbayrak@gmail.com adresine e-posta gönderebilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. E-posta iletinize çevirisini istediğiniz belgeyi/belgeleri de eklerseniz daha kesin bir fiyat teklifi sunabilirim.

Daha önceki müşterilerimin geri bildirimlerini Geri bildirim sayfasında görebilirsiniz, kendi memnuniyetinizi de yine aynı yerde belirtebilirsiniz.

Türkçe blog yazılarımı okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.